Uzáverový náter vysokolesklý ULTRA Z POXY

199

Nie je na sklade

Ultra Z Poxy je dvojzložkový epoxidový náterový systém bez rozpúšťadiel pre pulty a podlahy. Patrí medzi najpriehľadnejšie a najpevnejšie epoxidy na trhu. Povrchu dodá vysoko lesklý, “vlhký” vzhľad a poskytuje výrazné stmavnutie. Po aplikácii Ultra Z Poxy sa povrch stáva vysoko odolný voči oderu, teplu, škvrnám a chemikáliám. Vďaka trvanlivosti je tento uzáver ideálny pre oblasti s vysokým prevádzkovým zaťažením. Môže sa aplikovať na takmer akýkoľvek pevný povrch – betón, drevo, laminát, kameň.

• balenie: 3 × 1,89 l (A + A + B)
• pevnosť v ťahu: 14000 psi

Pokrytie
• pri hrúbke 0,2 mm – 27,87 m²
• pri hrúbke 1 mm – 5,57 m²
• pri hrúbke 2 mm (max.) – 2,79 m²

Pokrytie sa bude líšiť v závislosti od hrúbky a počtu vrstiev. Vyššie uvedená tabuľka je vodítkom, ktoré vám pomôže určiť, koľko Ultra Z Epoxy budete potrebovať. Na presný výpočet spotreby materiálu nás neváhajte kontaktovať.

Poznámka: Ultra Z Epoxy sa môže použiť ako priehľadný lak, prípadne dekoračný lak, do ktorého môžete pridať pevné farebné pigmenty alebo kovové prášky. Finálna povrchová úprava betónu bude mať vplyv na výsledný odtieň/farbu výsledného produktu, preto odporúčame aplikovať finálnu úpravu najprv na malej vzorke plochy.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 3.03 kg
Rozmery 130 × 150 × 190 mm