Betónové umývadlá

Aj vy chcete mať vo svojej kúpeľni, na toalete, záhrade či kdekoľvek inde originálne umývadlo z betónu? Vyberte si z našej ponuky hotových umývadiel alebo využite možnosť výroby priamo na mieru. Umývadlá sú odlievané ručne a väčšina z nich je navrhnutých v našom autorskom dizajne.

Naše umývadlá

Originálne – na odlievanie používame formy, ktoré sme sami navrhli. Každé umývadlo odlievame ručne a preto je každý kúsok jedinečným originálom.

Trvácne – každé umývadlo je opatrené uzáverovým náterom, ktorého primárnou funkciou je ochrana povrchu a nepriepustnosť.

Do kúpeľne, na záhradu – naše umývadlá možno položiť na dosku, uchytiť k stene, prípadne osadiť do drezu. S pomocou uzáverových náterov vieme dosiahnuť, aby bolo umývadlo vhodné nielen do interiéru, ale aj exteriéru.

Vždy iné – neobmedzený výber farieb je jednou z najväčších predností betónového umývadla. Umývadlá v našej ponuke dokážeme vyrobiť vo farbe alebo štruktúre podľa vášho želania. Na dosiahnutie imitácie žuly, mramoru alebo terazza vieme do betónovej zmesi pridať rôzne typy agregátov kameňa. Vďaka širokej škále uzáverových náterov dokážeme vytvoriť rôzne stupne lesku: od matných, saténových, lesklých, až po zrkadlovo lesklé povrchy.

Pre náročných – okrem možnosti zakúpenia hotových umývadiel v našom e-shope ponúkame možnosť výroby umývadla priamo na mieru. Okrem prevedenia a veľkosti, vytvoríme zákazníkovi aj originálny návrh dizajnu tak, aby ladil s jeho interiérom a vkusom.

Ponuka hotových umývadiel

V našom katalógu nájdete hotové umývadlá, ktoré si môžete telefonicky alebo mailom priamo objednať. Na požiadanie vieme umývadlá z našej ponuky vyrobiť vo farebom prevdení alebo štruktúre podľa želania zákazníka.

Umývadlo na mieru?

Napíšte nám, ak máte doplňujúce otázky alebo záujem o umývadlo na mieru. Ak neradi vypisujete dlhé e-maily, môžete nás priamo kontaktovať na našich telefónnych číslach 00421 903 464 763, alebo 00421 915 262 129.

Mohlo by vás zaujímať