O nás

Sme tím mladých ľudí, ktorých vášňou je dobrý dizajn a remeselná práca s kvalitnými materiálmi. Chuť tvoriť a realizovať inovatívne riešenia, ktoré ponúka betón, nás viedli k založeniu vlastnej značky. Milošove profesionálne skúsenosti v oblasti stavebníctva a Zuzanin zmysel pre detail sú základom našej spoločnej práce. Našim zákazníkom chceme ponúknuť originálne interiérové riešenia a prispieť tak ku kvalite ich vlastného bývania.

 

Naša ponuka

Našou ponukou by sme chceli osloviť najmä architektov, interiérových dizajnérov a stavbárov, ktorí dodávajú svoje služby pre klientov na kľúč. 

Okrem zákazkovej výroby pultov a betónových dosiek na mieru ponúkame aj originálne betónové umývadlá a interiérové doplnky vyrobené podľa vlastných návrhov.

  • betónové pulty a umývadlá
  • mikrocementové stierky a podlahy
  • dizajnové doplnky z betónu

Miloš Janíček

Dlhoročný spolupracovník veľkej stavebnej spoločnosti. Odborník a poradca pri výbere správnych stavebných materiálov. Má dokonalý prehľad o postupoch a nekonvenčných riešeniach v stavebníctve.

Zuzana Janíček Muranicová

Vyštudovaná fotografka a konceptuálna umelkyňa. Má cit pre detail, hravosť a dobrý dizajn. Pravá ruka v tvorivom procese. Vo svojom voľnom čase tvorí originálne šperky z prírodných a upcyklovaných materiálov.

Baška alias Bašica

Veľký člen tímu a najlepšia asistentka v jednom:) Vždy si vie svoje veci vybaviť v ten sprány čas, v pravidelných intervaloch nám oznamuje, kedy je čas jesť a vďaka nej sme v skvelej fyzickej kondícii.

“Máme radi kvalitné materiály, dobrý dizajn a hlavne concrete look”