Mikrocementové povrchy

Ak máte záujem o mikrocementovú stierku alebo podlahu, kontaktujte nás a nechajte si spracovať predbežnú cenovú ponuku.

Betónový look

Ak premýšľate nad zmenou vášho interiéru, nechajte sa inšpirovať možnosťami aplikácie mikrocementu. Mikrocement nájde uplatnenie pri rôznych úpravách povrchu, s cieľom dosiahnuť betónový vzhľad bez nutnosti veľkých stavebných zásahov. Môže byť aplikovaný napríklad na steny, podlahy, sprchové kúty, kuchynské dosky a iné povrchy.

Široké možnosti aplikácie

Mikrocement možno naniesť na takmer akýkoľvek dostatočne pevný povrch (tehla, sadrokartón, stierka, drevo a pod.). Bez väčšej námahy ho možno použiť pri rôznych rekonštrukciách, keďže si nevyžaduje odstránenie starého povrchu. S minimálnym úsilím tak dosiahnete úplne nový, moderný vzhľad. 

Možnosti úprav

Mikrocementová zmes sá dá ľubovoľne farebne upravovať tak, aby ladila s vašim interiérom a vkusom. Vďaka úprave povrchu docielime nielen rôzne stupne lesku, ale aj to, aby bol vhodný do exteriéru. Za pomoci otláčateľných 3D-textúr vieme vytvoriť prirodzený vzhľad povrchu kameňa, bridlice alebo travertínu.

Čo je mikrocement

Mikrocement je dekoratívna vrstva cementovej zmesi, ktorá docieli betónový vzhľad bez potreby zložitých stavebných úprav. Náš mikrocement pozostáva z trojzložkovej zmesi na báze portlandského cementu, kremičitého piesku a akrylového kopolyméru. Keďže ho stačí aplikovať len v hrúbke od 1,6 do 3,1 mm, stáva sa prvým najuniverzálnejším mikro/makro produktom z mikrocementových zmesí na našom trhu.

Aplikácia – aplikácia mikrocementu je možná na akýkoľvek dostatočne pevný podklad ako je tehla, sadrokartón, stierka, drevo a pod. Okrem stien je ľahko aplikovateľný aj na schodiská a podlahy.

Výhody – mikrocement stačí naniesť v jednej/dvoch vrstvách. Vďaka výnimočným samonivelačným vlastnostiam šetrí čas pri finalizácii. Bez väčšej námahy ho možno použit aj pri rekonštrukciách, pretože si nevyžaduje odstránenie starého povrchu. Kedže odoláva aj vyššiemu mechanickému zaťaženiu, je vhodný do garáží alebo komerčných priestorov. Každý mikrocementový povrch je opatrený uzáverovým náterom, ktorý okrem ochrany zabezpečuje nepriepustnosť povrchu voči vode a olejom.

Možnosti úprav – ponúkame veľké množstvo farebných pigmentov. Ich vzájomným miešaním vieme dosiahnuť akýkoľvek odtieň farby podľa vašich predstáv. S pomocou vhodného uzáverového náteru docielime, aby bol výsledný produkt vhodný nielen do interiéru, ale aj do exteriéru.

Prednosti mikrocementu
 • Jednoduchá aplikácia
  Aplikuje sa len v jednej-dvoch vrstvách. 
 • Aplikácia
  Na steny aj podlahy, vhodný do interiéru aj exteriéru.
 • Farby a textúry
  Možnosť voľby akejkoľvek farby. S imitáciou kameňa, bridlice alebo travertínu.
 • Vysoká odolnosť
  Neprepúšťa vodu ani oleje. Je stabilný voči UV žiareniu (nestráca farbu), je odolný voči poškriabaniu a oderu, odoláva aj vyššiemu mechanickému zaťaženiu.

“Mikrocementovú stierku vám vyhotovíme na zákazku priamo u vás doma, v kancelárii, 
prípadne kdekoľvek inde.”

Zaujala vás naša ponuka?

Napíšte nám, ak máte doplňujúce otázky alebo záujem o mikrocementovú stierku na stene, podlahe či kdekoľvek inde. Ak neradi vypisujete dlhé e-maily, môžete nás priamo kontaktovať na našich telefónnych číslach 00421 903 464 763, alebo 00421 915 262 129.

Mohlo by vás zaujímať